Mapa serwisu ( Spis treści )

Dział zawierający podstawowe informacje o szkole.

1. Nasza szkoła Co nas wyróżnia?
  2. Misja i wizja szkoły Cel istnienia szkoły
  3. Patron Ks. Stanisław Staszic
  4. Historia szkoły Z kart historii szkoły
  5. Nauczyciele Grono pedagogiczne, kto czego uczy?
  6. Pomogli szkole Osoby i instytucje wspierające pracę szkoły
  7. Zdjęcia Spis galerii zdjęć
  8. Piszą o nas Artykuły w prasie związane ze szkołą
  9. Kontakt Dane teleadresowe - Adres placówki, telefon, adresy e-mail dyrektora szkoły, administratora strony, itp.
Praca bieżąca

Informacje do wewnętrznego użytku regulujące i ewentualnie wspierające proces nauczania.

Nauka online

Dział dający możliwość skorzystania z oferty multimedialnego uczenia się w Internecie, zawierający materiały wspomagające nauczanie opracowywane przez nauczycieli, jak też system dydaktycznej nawigacji - zdydaktyzowane linki, linki do interaktywnych ćwiczeń online, itp. - adekwatnie dobrane i uporządkowane zgodnie z programem nauczania i rozkładem materiału dla danej klasy.

Kącik ucznia

Miejsce dla uczniów, gdzie mogą prezentować wszystko, co ich interesuje, np. siebie samych, klasę, wycieczkę, zainteresowania, czy ulubiony zespół piłkarski, jak też swoje prace plastyczne.

Dla nauczycieli
Nasz serwis