Aktualności (listopad 2002)

Zdobycie III miejsca przez uczennice klasy VI E. Koprowicz, A. Orzechowską, K. Mazur w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Jarosławiu.

Uczniowie klasy VI i III pod kierunkiem mgr B. Jańczak wystąpili w MOK z przedstawieniem "Paląc szkodzisz sobie i innym".

W ramach akcji "Sprzątanie Świata" przeprowadzono zbiórkę szkła. Zwycięskie klasy to:
I miejsce - kl. V 1634 kg
II miejsce - kl. VI - 1208 kg
III miejsce - kl. IV - 702 kg
Nagrody indywidualne otrzymali:
I miejsce - J. Zielińska-702 kg
II miejsce W. Zieliński - 500kg
III miejsce P. Kubaszek - 329 kg

Pierwsze miejsce J.Zielińska, II - J.Pacuła, III - E. Koprowicz to nazwiska laureatek Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wawrzynek";

W akcji "Góra grosza" zorganizowanej przez Samorząd Szkolny zebrano 108 zł.

Uroczyste pasowanie uczniów klasy I - wychowawca mgr M. Malina

Uczniowie klas IV - VI pod kierunkiem mgr W. Buczkowskiej przybliżyli nam historię Odzyskania Niepodległości w montażu literacko - muzycznym oraz uczcili pamięć tych, którzy odeszli programem z okazji Święta Zmarłych.

W konkursie rozegranym podczas Festynu Rodzinnego z okazji 100-lecia Parku Miejskiego w Jarosławiu uczniowie naszej szkoły zajęli:
II miejsce - "Historia Parku" J.Pacuła, A. Stańko, M Janusz, P.Kubaszek,
III miejsce - "Ptaki Parku" - M. Jazienicki, E. Koprowicz, A. Kornafel,
III miejsce - "Drzewa i krzewy Parku" - J. Zielińska i A. Orzechowska.

27 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa dla klas O - VI.