Aktualności (marzec 2005)

• Uczniowie kl. III i II uczestniczyli w lekcji przeprowadzonej przez przedstawicieli Zakładu Energetycznego, wzięli również udział w konkursie Bezpieczny prąd.
  • Samorząd Uczniowski oraz Panowie naszej szkoły uczcili Dzień Kobiet uroczystym apelem.
  • Dzieci ze świetlicy wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole nr 10 pt. "Ścieżkami mojego miasta".
  • Uczniowie kl.IV-VI pod kierunkiem p. W.Buczkowskiej i p.Dyrektora wprowadzili nas w atmosferę Świąt Wielkanocnych montażem słowno-muzycznym.
  • Dzieci ze świetlicy pod kierunkiem p.E.Krzeszowiec przygotowały oryginalne kartki świąteczne.
  • Uczniowie kl. V wzięli udział w międzyprzedmiotowym konkursie zorganizowanym przez p.M.Aab i W.Buczkowską pt. "Z wizytą na Olimpie" - I miejsce zajęła Sylwia Wojtuś.
  • Rozmiar: 3042 bajtów21 marca w ramach ogólnoeuropejskiej akcji "Dzień Wiosny w Europie" przygotowano występ uczniów kl.V, konkurs na przebranie symbolizujące określony kraj europejski, jak też turniej wiedzy sportowej i rozgrywki piłki nożnej oraz siatkowej. Odbył się również konkurs na najpiękniejszą marzannę.
  • 9 marca w pracowni informatycznej odbyła się lekcja pokazowa "Unsere Lieblingstiere", którą obserwowała nauczyciel-doradca mgr H.Podgórska. Myślą przewodnią było wykorzystanie multimediów na lekcji przedmiotowej.