Aktualności (listopad 2005)

• 25 XI dzieci klasy I zostały pasowane na uczniów szkoły. Pierwszaki pod kierunkiem wychowawczyni p. mgr M.Maliny przygotowały uroczystość, w której uczestniczyła cała społeczność szkoły oraz zaproszeni goście. Uczniowie klas II i III zaprezentowali scenki okolicznościowe. Nad oprawą muzyczną czuwał mgr Z.Skrzypek.
  • 11 XI reprezentacja naszej szkoły (poczet sztandarowy) wzięła udział w miejskich uroczystościach z okazji Dnia Niepodległości.
  • W akcji "Góra grosza" zorganizowanej przez Samorząd Szkolny zebrano 82 zł.
  • Uczniowie kl.VI obejrzeli spektakl profilaktyczny "Odbicie".
  • Uczniowie kl.III uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracownika elektrowni na temat: "Droga prądu do domu. Bezpieczna energia."
  • Uczniowie kl.0-III obejrzeli wystawę "W drodze do domu Ojca" poświęconą pamięci Jana Pawła II oraz uczestniczyli w lekcji przeprowadzonej w Bibliotece Dziecięcej.
  • Pamięć o zmarłych uczciliśmy uroczystym montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów klas IV-VI pod kierunkiem pani mgr W.Buczkowskiej.
  • Z okazji Dnia Niepodległości uczniowie klas IV-VI przygotowali pod kierunkiem pani mgr M.Aab oraz pana mgr Z.Skrzypka uroczysty apel.
  • 14 XI odbyła się II część konkursu pięknego czytania zorganizowana przez Bibliotekę Dziecięcą pod hasłem "Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością". Naszą szkołę reprezentowali P.Kasperski, N.Plasło, P.Kornafel oraz K.Cisek i D.Potoczny, które zdobyły wyróżnienia. Gratulujemy!
  • 24 XI miała miejsce dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VI. 23 XI swoją zabawę miały młodsze dzieci, dla których przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dodatkowo gry i zabawy.