Aktualności (styczeń 2005)

• W czasie ferii zimowych uczniowie mogli wziąć udział w półkolonii organizowanej w naszej szkole. Oferta zajęć była bardzo bogata, chętni mogli uczestniczyć w: zawodach sportowych takich jak: piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, zwinnościowy tor przeszkód; zajęciach plastycznych, czytelniczych , informatycznych. W środę odbyła się wycieczka, podczas której dzieci zwiedziły Ratusz, Bibliotekę Dziecięcą, Pocztę, dworzec PKP, a także popływały na basenie. W czwartek miłośnicy tańca mogli pobawić się na zabawie choinkowej.
  • Uczniowie klasy V-VI wzięli udział w akcji Mała Kapela Gorących Serc, pod opieką nauczycieli kwestowali na rzecz potrzebujących pomocy. W sumie zebrano 700 zł.
  • Chłopcy z kl. IV-VI pod kierunkiem p.Kubickiej wzięli udział w VII Halowym Turnieju Piłki Nożnej.
  • Rozstrzygnięty został szkolny etap Ogólnopolskiego Europejskiego Konkursu Szkolnego: "Obywatel w zmieniającej się Europie" zorganizowanego prez SKE i świetlicę szkolną.