Polecamy dla rodziców

Rozmiar: 1063 bajtów

Znajdą tu państwo nie tylko ogólne wiadomości o szkole, lecz też informacje o tym, co wyróżnia naszą szkołę od innych zobacz », o życiu i dokonaniach osoby, od której chcemy się uczyć - naszego patrona ks. Stanisława Staszica zobacz », pracownikach szkoły, instytucjach i osobach prywatnych pomagających szkole zobacz », najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na historię szkoły zobacz », jak też kronikę bieżących wydarzeń (archiwum aktualności) zobacz » zawierającą m.in. informacje o inicjatywach lokalnych szkoły. Zachęcam do obejrzenia zdjęć zobacz » i przeczytania artykułów zobacz » z prasy lokalnej.

Rodzice zainteresowani ofertą szkoły mogą zapoznać się z propozycjami dla swoich pociech obejmującymi zajęcia pozalekcyjne zobacz », jak też inne propozycje spędzania wolnego czasu związane z organizacją półkoloni podczas wakacji zobacz przykład » i ferii zimowych zobacz przykład ».

Znajdą tu państwo również informacje związane z bieżącą pracą szkoły, tj. organizację aktualnego roku szkolnego zobacz », wybrane dokumenty szkolne (można zapoznać się ze Statutem Szkoły i Systemem Oceniania, celami i treściami kształcenia) zobacz », godziny pracy kółek przedmiotowych i innych zajęć nadobowiązkowych, godziny otwarcia biblioteki szkolnej i świetlicy, przyjęć pedagoga szkolnego i pielęgniarki. zobacz »

Znajdą państwo też porady dotyczące zdrowia, wychowania i kształcenia dzieci, (m.in.: "Jak pomagać dziecku w nauce?", "Co zrobić, by dziecko polubiło czytanie?") zobacz », jak również propozycje ciekawych stron w Internecie (m.in. jak chronić dzieci w Internecie, jak wybrać gimnazjum i inne) zobacz », oraz przydatne adresy i telefony, strony WWW (miejskie i regionalne poradnie, jarosławskie gimnazja) zobacz ».

Nasza witryna została stworzona przede wszystkim z myślą o Waszych dzieciach, zawiera gry edukacyjne oraz linki, do stron internetowych nie tylko bezpiecznych ale i wartościowych dla Waszego dziecka. Będziemy wdzięczni za państwa uwagi i pomysły. Można pisać do administratora strony kontakt », jak też zamieścić swoje spostrzeżenia w księdze gości.

Zagłosuj na nas w Eduseeku!Dziękuję za głos oddany na naszą witrynę w konkursie szkolnych serwisów WWW. Już raz wygraliśmy program edukacyjny, z którego teraz mogą korzystać dzieci w pracowni komputerowej. Również teraz mogą państwo wspomóc szanse naszych dzieci na kolejny program multimedialny oddając swój głos. Zagłosuj tutaj

Zapraszam do wpisywania się do naszej "Księgi gości". Można tam znaleźć m.in. ciekawe wspomnienia z czasów szkolnych i podzielić się z innymi swoimi refleksjami.

Zamieszczone propozycje to tylko wybrane fragmenty tej witryny - znajdą państwo tu wiele więcej! Dla lepszej orientacji proponuję skorzystać z mapki naszego serwisu.

Administrator witryny

www.pajacyk.pl