Aktualności (luty 2003)

FERIE NA SPORTOWO - BEZPIECZNIE I ZDROWO - pod takim hasłem przebiegały zajęcia na feriach zorganizowane przez pracowników naszej szkoły. Uczestnicy zimowiska mieli do swojej dyspozycji salę komputerową, stół tenisowy, salę gimnastyczną. Oferta spędzania wolnego czasu była bardzo ciekawa. Uczniowie mogli korzystać z sali komputerowej, brać udział w rozgrywkach sportowych zorganizowanych przez p. B. Kubicką oraz uczestniczyć w zajęciach plastycznych. W ostatnim dniu ferii odbyły się finałowe rozgrywki w następujących dyscyplinach sportowych: piłka nożna- król strzelców; tenis stołowy; koszykówka- król rzutów; dwa ognie; gry i zabawy ruchowe; quiz sportowy. Najlepsi to:
Król strzelców: Paweł Bartnik, Daniel Pietluch;
Król rzutów do kosza: Jolanta Zając, Paweł Kubaszek;
Najlepszy zawodnik w tenisie stołowym - Paweł Bartnik, Kinga Lasek
Zwinnościowy tor przeszkód: J.Malawska, P.Zieliński
Quiz sportowy: A.Mroczka,K.Lasek, K.Podolec, R. Tytuła
Zwycięzcy otrzymali nagrody. GRATULUJEMY!!!

W lutym odbyło się spotkanie uczniów z przedstawicielką klubu 4-H. Więcej informacji na ten temat w gazetce szkolnej w artykule "Uczyć się działając".