Aktualności (październik 2004)

• 6 października odbył się zorganizowany przez p. mgr W.Buczkowską szkolny konkurs recytatorski "Wawrzynek". Komisja w składzie: p.mgr W.Buczkowska, p.mgr Z.Skrzypek, p.mgr E.Krzeszowiec, p.mgr M.Kuchta nagrodziła: Kl. I-III P.Kornafel, A.Jagodzińska, J.Maziarek; Kl.IV-VI K.Marchwiany, S.Wojtuś, K.Cisek.
    Laureaci konkursu szkolnego reprezentowali szkołę w II etapie konkursu w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie wyróżnienie otrzymała J.Maziarek.
  • 7 października uczniowie naszej szkoły obejrzeli występ o tematyce ekologicznej przygotowany przez klub 4H pod opieką p. mgr B.Jańczak. Nad oprawą muzyczną czuwał p. mgr Z.Skrzypek.
  • Samorząd Uczniowski przygotował apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W okolicznościowym występie wzięli udział uczniowie klasy V oraz III.
  • Dzieci ze świetlicy wykonały prace na konkurs zorganizowany przez ZSO nr 2 w Jarosławiu pt. "Ojciec Michał Czartoryski i jego rodzina".
  • Uczniowie pod kierunkiem E.Krzeszowiec uczestniczyli w zawodach modelarskich "Święto Latawca 2004". Szkołę reprezentowali: Adam i Krystian Rutkowscy, Piotr Zieliński, Sylwia Wojtuś, Paulina Wojnar, Klaudia Marchwiany.
  • 22 X uczniowie klasy I zostali pasowani na uczniów SP nr 7. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni p. mgr A.Homik przygotowały uroczystość, w której uczestniczyła cała społeczność szkoły oraz zaproszeni Rodzice i Goście. Uczniowie kl. II i III przygotowali scenki okolicznościowe zaś Pan Dyrektor oprawę muzyczną.
  • Uczniowie kl.IV-VI wzięli udział w Indywidualnych biegach przełajowych w Jarosławiu pod kierunkiem B.Kubickiej gdzie zajęli R.Kipczak miejsce III, B.Wagowski - I, P.Janusz -II.
  • Samorząd Uczniowski rozpoczął w naszej szkole zbiórkę monet groszowych włączając się w ogólnokrajową akcję "Góra Grosza". Akcja, mająca na celu pomoc dzieciom z domów dziecka, organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu.