Język niemiecki - Testy - Kl.6

Der Weg zur Schule

1. atschool.eduweb.co.uk - Hausordnung! Co wolno robić, co trzeba robić w szkole? Sprawdzenie rozwiązań i ocena (% poprawnych rozwiązań) następuje po kliknięciu na "Fertig" (Gotowe), natomiast kikając na "Zur nächsten Übung" przechodzimy do kolejnego ćwiczenia.

Meine Hauspflichten

1. atschool.eduweb.co.uk - Letztes Wochenende. Was haben wir am Samstag gemacht? Ćwiczenie sprawdzające czytanie ze zrozumieniem.

Einkäufe

1. Produkte - Robisz zakupy, jak poprosisz o te produkty w jezyku niemieckim?
  2. Im Supermarkt - Tekst z lukami.
  3. Im Supermarkt - Odpowiadanie na pytania do tekstu.
  4. Im Cafe - Uzupełnianie dialogu.
  5. In der Pizzeria - Uzupełnianie dialogu.
  6. Zahlen - Powtórzenie liczebników w formie krzyżówki.
  7. Wir haben Hunger - Tekst z lukami.
  8. Verben - Test wyboru.

Guten Appetit!

1. Geburtstag - Bettina: Meine Morgenroutine. Test sprawdzający umiejętność czytania ze zrosumieniem.

Geburtstag

1. Geburtstag - Test dotyczący tematu "Urodziny".

J. niemiecki:

Testy i ćwiczenia: Klasa 4 / Klasa 5 / Klasa 6 /
Gry •  Jak napisać ü, ä, ß, ö? •  Piosenki •  Konkursy •  Wiersze •  Cytaty •  Dowcipy •  Ciekawe strony •  O j.niemieckim •  Kraje niemieckojęzyczne (w dziale "Europa - SKE") •  Słowniki internetowe