Aktualności (marzec 2004)

• Rozmiar: 3459 bajtówW marcowej edycji konkursu Eduseeka zdobyliśmy 1 miejsce otrzymując tytuł "SZKOŁA MIESIĄCA"! Eduseek - wyniki konkursów
    Szkoła wygrała rywalizację z wieloma szkołami z całej Polski, biorącymi udział w konkursie szkolnych stron internetowych. Od serwisu otrzymaliśmy list gratulacyjny oraz program "Ortografia nic prostszego".
  • 21 marca powitaliśmy wiosnę. Uczniowie naszej szkoły wykonali marzanny. Odbył się konkurs na najpiękniejszą marzannę oraz strój wiosenny. Najpiękniejszą marzannę wykonali uczniowie klasy IV, II miejsce zajęła klasa III, III - klasy I i 0. Strój wiosenny - I miejsce M.Jazienicka, 2 -K.Rutkowski i J.Szczęch.
  • 8 marca z okazji Dnia Kobiet mężczyźni naszej szkoły złożyli wszystkim paniom życzenia oraz uczcili ten dzień uroczystym apelem, który przygotowali pod opieką p.Kubickiej i p.Skrzypka.
  • Uczniowie klas III-VI wzięli udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT 2004 zorganizowanym przez mgr A.Homik.
  • Uczniowie kl.V wraz ze swoją wychowawczynią mgr W. Buczkowską przygotowali spotkanie dla swoich rodziców. Przyjazna wywiadówka przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pod znakiem wspólnej zabawy.
  • Udział uczniów klasy VI pod kierunkiem P.Kubickiej w międzyszkolnych zawodach w tenisie stołowym. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce - M.Różak, M.Cygielski, P.Walter. Dzień Wiosny w Europie
  • Wzięliśmy udział w akcji "Dzień Wiosny w Europie". Ponad 5 tysięcy szkół europejskich włączyło się w inicjatywę mającą na celu propagowanie informacji o aktualnych i przyszłych członkach Unii Europejskiej. Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie futurum2004.eun.org
    22 marca w naszej szkole odbył się występ przygotowany przez członków i sympatyków Szkolnego Klubu Europejskiego. Przeprowadzony został quiz na temat krajów europejskich, jak też rozgrywki sportowe.