Aktualności (kwiecień 2003)

Uczniowie klasy VI pod opieką p. Kubickiej i Zielińskiej wzięli udział w międzyszkolnym turnieju "Wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego" Nasza drużyna w składzie: Darek Ozimek, Michał Lewandowski i Małgorzata Czwałga zdobyła I miejsce w rozgrywkach szkolnych oraz II w międzyszkolnych - GRATULUJEMY!

29 kwietnia z inicjatywy działającego w naszej szkole Klubu H-4, którego założeniem jest doskonalenie się młodych ludzi, odbyła się u nas uroczystość DNIA ZIEMI połączona z sadzeniem drzewek. Impreza rozpoczęła się występem artystycznym przygotowanym przez p. mgr B.Jańczak. Z okazji Dnia Ziemi, na zaproszenie pana Dyrektora przybyli leśnicy z Nadleśnictwa Radymno, którzy wystąpili z prelekcją na temat ochrony lasu - mgr inż.Jacek Zyga, mgr inż. Roman Januszczak. Kolejnym etapem imprezy było sadzenie drzewek przywiezionych przez panów z nadleśnictwa. Młodzież szkolna pod kierunkiem leśników posadziła drzewka wokół szkoły i terenu przyszkolnego. Gośćmi naszej szkoły były również panie - mgr Zdzisława Kiełtyka z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Biłgoraju filia w Jarosławiu oraz reporter Gazety Jarosławskiej - p. Joanna Głogowska, autorka artykułu "Pamiętajcie o ogrodach"

4 kwietnia odbyła się IV Podkarpacka Olimpiada Tenisa Stołowego - 2003, naszą szkołę reprezentował Mateusz Mucha.

Podopieczne p. E. Krzeszowiec brały udział w międzyszkolnym konkursie Polska w Unii Europejskiej. Ich prace zostały wyróżnione: Klaudia Marchwiany zajęła I miejsce, a Ania Kornafel otrzymała wyróżnienie GRATULUJEMY!

Uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem p. Buczkowskiej przygotowali uroczysty Poranek Wielkanocny. Oprawą muzyczną zajął się p.Skrzypek. Będziemy mogli uczestniczyć w tej uczcie dla duszy w środę -(szkoła) oraz w czwartek (kościół). Zapraszamy!

W trosce o dobro naszej planety oraz z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi została ogłoszona zbiórka szkła oraz makulatury.

Uczniowie klasy VI mieli okazję obejrzeć wystawę malarstwa abstrakcyjnego - M. Czuchowskiej.