Szkoła Podstawowa Nr 7
im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

SP7

.: www. sp7.jaroslaw. pl   »  »»  sekretariat@sp7.jaroslaw.pl                                                          .:: 37-500 Jarosław, ul. Dolnoleżajska 110 ::.

zagłosuj na nas w Eduseeku
.4 czerwca 2018 odbył się piknik rodzinny promujący umiejętności praktyczne z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy dla społeczności Dzielnicy nr 7 pod hasłem "Bądź bezpieczny na drodze" – Zadanie zostało zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego.

GALERIA ZDJĘĆ

Dnia 23 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu odbyło się spotkanie ok. 500 uczniów klas trzecich i czwartych jarosławskich szkół podstawowych. Myślą przewodnią majówki promującej zdrowy tryb życia zorganizowanej w ramach kampanii: "Uzależnieniom mówimy NIE” było hasło: "Z uśmiechem po zdrowie".

czytaj więcej

Społeczność naszej szkoły uczestniczyła w Jarosławskich Polach Nadziei. W kweście zebraliśmy kwotę 3015,63 zł.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowaniu około 500 żonkili oraz udział w zbiórce.

CZYTAJ WIĘCEJ

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

czytaj więcej

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy I w roku szkolnym 2018/19

WIĘCEJ INFORMACJI:

Jarosławski Konkurs Budowy i Programowania Robotów "Mój Robot" 2018


Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o konkursie:


CZYTAJ WIĘCEJ:
</a>
Zapraszamy do obejrzenia relacji na stronie TWOJA TV:

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica składa serdeczne podziękowania wszystkim Sympatykom, którzy w poprzednich latach przekazali 1% podatku na rzecz naszej placówki. Państwa wsparcie umożliwiło zakup laptopa niezbędnego do utworzenia pracowni multimedialnej. Dzięki Państwu możemy poznawać technologie informacyjne na I etapie edukacyjnym.
W jaki sposób można ułatwić spełnienie uczniowskich marzeń? - wystarczy pamiętać o nas podczas wypełniania druku PIT 37 i wpisać:
  • numer KRS: 0000270261
  • cel szczegółowy 1%: SP 7 W JAROSŁAWIU 3821
Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe!FERIE 20181

Przez 10 lat pomagał niepełnosprawnym dzieciom, a teraz sam potrzebuje pomocy. Pies Leo, czyli czworonożny terapeuta z Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Jarosławiu musi przejść kosztowną chemioterapię i leczenie.
W roku szkolnym 2013/14 poznawaliśmy z Leo zasady bezpiecznego postępowania z psami:

Więcej informacji o akcji RATUJMY LEO
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM Roku
życzy
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7
im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu
WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA


99 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGLOŚCI


W dniu 18 października 2017 r. w naszej szkole odbył się piknik promujący wiadomości i umiejętności praktyczne z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla społeczności szkolnej i środowiska lokalnego w ramach projektu "Bezpieczna+". W czasie pikniku pod hasłem "Bądź bezpieczny na drodze" uczestnicy ćwiczyli praktyczne umiejętności jazdy w miasteczku rowerowym, utrwalili wiadomości z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod fachową opieką pracowników:
  • Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
  • Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu
  • Ratowników medycznych: Pani Żanety Rokitowskiej i Pana Dawida Czajki
  • Straży Miejskiej w Jarosławiu
  • Ośrodka Szkolenia Kierowców Wiraż
PIKNIK RODZINNY ZOSTAŁ OBJĘTY HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA JAROSŁAWIA


GALERIA ZDJĘĆWIĘCEJ NA STRONIE TV RZESZÓW


WIĘCEJ INFORMACJI O INAUGURACJI ROKU SZKOLNEGO W JAROSŁAWSKICH SZKOŁACH PODSTAWOWYCH:


czytaj więcej

PIKNIK RODZINNY więcej informacji

DZIEŃ RODZINY

CZYTAJ WIĘCEJ


W Dniu Dziecka na jarosławskim rynku uczestniczyli nasi uczniowie prezentując roboty skonstruowane i zaprogramowane w czasie zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie prezentowali robota, skonstruowanego na Wojewódzki Konkurs Budowy i Programowania Robotów GG Robot 2017 "Sekrety ciemnej strony Księżyca", gdzie drużyna w składzie: Karolina Danicka, Gabriel Pawlikowski i Jakub Kiełbowicz zdobyła III miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.
Drużynę przygotowała mgr Anna Zielińska.
więcej informacji:

Informacja o rekrutacji elektronicznej do miejskich przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych.


Zarządzeniem nr 168/2017 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 8 maja 2017 r. rekrutacja do oddziału przedszkolnego zostaje wydłużona do 31 maja 2017 r.


Zarządzenie nr 168/2017 Burmistrza Miasta Jarosławia

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE URZĘDU MIASTA JAROSŁAWIA

REKRUTACJA DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ JAROSŁAW NA ROK SZKOLNY 2017/2018Elektroniczny nabór do klas pierwszych szkoły podstawowej na rok szkolny 2017/2018


REFORMA OŚWIATY

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi reformy edukacji:
KURATORIUM OŚWIATY
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ


CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Propozycje dla rodziców:
PORADNIK DLA RODZICÓW: "JAK ZAPEWNIĆ DZIECIOM BEZPIECZEŃSTWO W SIECI"
ZAGROŻENIA W INTERNECIE


Społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica składa serdeczne podziękowania wszystkim Sympatykom, którzy przekazali 1% podatku na rzecz naszej placówki. Państwa wsparcie umożliwiło zakup laptopa niezbędnego do utworzenia pracowni multimedialnej. Dzięki Państwu możemy poznawać technologie informacyjne na I etapie edukacyjnym.
W jaki sposób można ułatwić spełnienie uczniowskich marzeń? - wystarczy pamiętać o nas podczas wypełniania druku PIT 37 i wpisać:
  • numer KRS: 0000270261
  • cel szczegółowy 1%: SP 7 W JAROSŁAWIU 3821
Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe!"BEZPIECZNE FERIE 2017"

INFORMACJA O ZAJĘCIACH ORGANIZOWANYCH W NASZEJ SZKOLE


DZIEŃ JEDEN W ROKU...

16 grudnia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny na inaugurację Jarosławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

>

Wielki Konkurs Ekologiczny "Baw się zdrowo"

Uczniowie oddziału przedszkolnego uczestniczą w konkursie "Baw się zdrowo". W I etapie konkursu uczniowie przygotowali pracę konkursową. Do udziału w II etapie zapraszamy wszystkich - wystarczy zarejestrować się i oddać głos na naszą pracę konkursową.
Głosujcie na nas codziennie

TUTAJ


UWAGA!!! Głosowanie rozpoczyna się 24.11.2016 od godziny 12:00 do 22:00 W dniach od 25 do 28.11.2016 głosujemy od godziny 7:00 do 22:00
UWAGA!!! Osoby głosujące na prace konkursowe mogą wygrać atrakcyjne nagrody!

DZIĘKUJEMY ZA ODDANE GŁOSY!!!!!!!
Z ostatniej chwili: praca konkursowa zdobyła wyróżnienie w głosowaniu Internautów.

CZYTAJ WIĘCEJ

POLECAMY GRĘ EDUKACYJNĄ "SEGREGUJ ODPADY"

gra edukacyjna
Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie „COOL-TURA” realizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Jarosławskiego w partnerstwie z Fundacją PZU.
CZYTAJ WIĘCEJ


Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI Z OBCHODÓW VI WMTDay W NASZEJ SZKOLE:
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW obowiązujący w roku szkolnym 2016/17


"Z uśmiechem po zdrowie"

W dniu 25 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu odbyło się spotkanie uczniów klas trzecich jarosławskich szkół podstawowych. Myślą przewodnią majówki promującej zdrowy tryb życia zorganizowanej w ramach kampanii: "Uzależnieniom mówimy NIE" było hasło: "Z uśmiechem po zdrowie". Młodzież szkolna pod opieką Wychowawców i z pomocą Rodziców przygotowała dla przybyłych gości liczne atrakcje. Każdy z uczestników znalazł dla siebie coś interesującego. Fani sportu wykazali się sprawnością ruchową biorąc udział w rozgrywkach sportowych oraz turnieju piłki nożnej. Miłośnicy ekologii oraz uczniowie utalentowani plastycznie wzięli udział w konkursach wiedzy ekologicznej i konkursie plastycznym. Pasjonaci gier planszowych mogli wykazać się logicznym myśleniem, biorąc udział w turnieju warcabów plenerowych. Dzięki przychylności Dyrekcji COM w Jarosławiu i Pracowników Pogotowia Ratunkowego dzieci miały możliwość nie tylko obejrzenia pokazu udzielania pierwszej pomocy, mogły nabyć praktyczne umiejętności z ratownictwa, zdobywając tytuł „Małego Ratownika”, a także wziąć udział w konkursie „Pierwsza pomoc”. Uczestnicy majówki wzięli udział w konkursie wiedzy o ruchu drogowym. Olbrzymi entuzjazm dzieci wzbudziły konkursy: „Mam talent” i „Strój ekologiczny wykonany z surowców wtórnych”. Zadowolenie na twarzach łasuchów wywołały owocowe i warzywne przysmaki przygotowane przez młodzież Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Uczestnicy wszystkich konkursów otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Dodatkową atrakcją dla dzieci były zjeżdżalnie. Dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Jarosławia przygotowany został smakowity poczęstunek. Spotkanie przebiegało w radosnej, przepełnionej niecodzienną zabawą, atmosferze.
CZYTAJ WIĘCEJ
SPOTKANIE W RAMACH AKADEMII POKOLEŃ
W dniu 19 kwietnia o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu odbyły się warsztaty "Mam sprawne ręce-wykonuję małe arcydzieła", w których udział wzięli rodzice, babcie i uczniowie. Panie Maria Sus i Danuta Wierzbieniec przedstawiły tajniki szydełkowania, haftowania i robienia na drutach. Wszyscy z olbrzymim skupieniem obserwowali technikę wykonywania robótek ręcznych i krok po kroku dziergali wykorzystując szydełka i druty.
CZYTAJ WIĘCEJ: AKADEMIAPrzedstawiamy relację z zajęć organizowanych w naszej szkole w ramach zimowiska "BEZPIECZNE I WESOŁE FERIE"

Zapraszamy do odwiedzenia UCZNIOWSKIEJ STRONY "SIÓDEMECZK@"


POLECAMY ePODRĘCZNIKICiekawostki

Czy wiesz, że ...

Humor

37-500 Jarosław, ul. Dolnoleżajska 110

jarosław

Witryna szkolna zawiera ciekawostki dla dzieci, interaktywne ćwiczenia (język niemiecki dla dzieci, kraje Europy, miasto Jarosław), gazetkę uczniowską SP7, gry dla dzieci, informacje dla rodziców i nauczycieli, ofertę edukacyjną szkoły. Zapraszamy do wirtualnej wędrówki przez Jarosław, jedno z najpiękniejszych miast Podkarpacia!

Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu posiada kronikę datowaną od 1923 roku. Organem prowadzącym szkołę jest Gmina Miejska Jarosław.

Rzecznik Praw Dziecka
Wciśnij "CTL + D"
[Dodaj do ulubionych]

 
.: Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica, 37-500 Jarosław , ul. Dolnoleżajska 110 :.