Aktualności (luty 2007)

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie korzystali z półkolonii zorganizowanej nieodpłatnie przez nauczycieli naszej szkoły.

Uczestnicy kolonii wzięli udział w spotkaniu z poetą p.Pieniążkiem oraz nauczycielami, którzy dawniej pracowali w naszej szkole; jak też licznych wycieczkach - m.in. do Państwowej Straży Pożarnej (kppspjaroslaw.itl.pl), wzięli udział w spotkaniu ze Strażą Miejską; brali udział w szkolnych rozgrywkach sportowych ping-ponga, a także konkursie dzikich drużyn piłki nożnej zorganizowanym przez MOSiR. Uczniowie zbierali ponadto surowce wtórne i obejrzeli przedstawienie w MOK. Młodsze dzieci odwiedziły Miejską Bibliotekę Dziecięcą. Nie zabrakło smacznych posiłków, jak też dyskoteki walentynkowej.

więcej zdjęć >>