Polecamy dla nauczycieli

Znajdą tu państwo m.in. linki do ćwiczeń do wykorzystania w pracy z dziećmi - multimedialne ćwiczenia online z różnych przedmiotów, zarówno dla dzieci klas 4-6, jak i klas 1-3. zobacz », materiały umożliwiające wirtualną wędrówkę przez Jarosław i region zobacz », i Europę zobacz »

Można przeczytać dokumenty: podstawa programowa, jak też standardy wymagań egzaminacyjnych stanowiące podstawę przeprowadzania sprawdzianu w kl.VI. przejdź », dowiedzieć się, jak w prosty sposób tworzyć interaktywne ćwiczenia. zobacz »

Polecam również dział z publikacjami przejdź », jednocześnie zachęcając wszystkich nauczycieli do publikowania własnych opracowań. W dziale "Dokumenty szkolne" zamieścić można również kryteria ocen (PSO).

Istnieje również możliwość zamieszczenia podziękowań dla tych osób i instytucji, które szczególnie wspierają pracę szkoły. zobacz »

Zachęcam do przesyłania informacji związanych z bieżącą pracą Państwa i dzieci. Informacje te zamieszczane są z reguły na stronie głównej jako nowość i w dziale "Kronika". Zobacz » Aby przesłać informacje pocztą e-mail do opiekuna serwisu proszę kliknąć na ten buton:

Można skorzystać z linków edukacyjnych umożliwiających pozyskiwanie bieżących informacji oświatowych z kuratorium i innych instytucji Zobacz », jak też znaleźć materiały dydaktyczne (scenariusze zajęć, występów, itp.), w końcu przeczytać ciekawe artykuły. Zobacz »

Zachęcam do odwiedzenia naszej "Księgi gości". Można tam znaleźć m.in. ciekawe wspomnienia z czasów szkolnych i podzielić się swoimi refleksjami.

Zamieszczone tu propozycje to tylko wybrane fragmenty tej witryny. W celu lepszej orientacji proponuję skorzystać z mapki naszego serwisu.

Administrator witryny