Aktualności (styczeń 2003)

Uczniowie klasy III pod opieką swojej wychowawczyni B.Jazienickiej przygotowali Jasełka kukiełkowe. Mieliśmy możliwość obejrzenia ich w naszym Kościele oraz w Szkole. Przedstawione Jasełka, gra dzieci przygotowanych przez p. Jazienicką spotkały się z uznaniem widzów i zebrały ogromne brawa. Oprawą muzyczną zajął się p. Z Skrzypek, natomiast p. E. Krzeszowiec wykonała kukiełki biorące udział w Jasełkach.

Uczniowie naszej szkoły spotkali się z policjantem sierżantem Kamilem Świętoniowskim, opiekunem psa policyjnego. Policjant przybliżył dzieciom reguły postępowania z psami.

Udział pierwszaków pod opieką mgr M.Maliny w integracyjnej kolacji wigilijnej w SOSW w Jarosławiu.

Uczniowie klas IV-VI zaprezentowali w naszym kościele montaż bożonarodzeniowy przygotowany pod kierunkiem mgr W. Buczkowskiej i mgr Z. Skrzypka.

Udział w konkursie matematyczno - przyrodniczym dla uczniów szkół podstawowych pod kierunkiem mgr A. Zielińskiej. Największą ilość punktów zdobyli: J.Zielińska, A. Kornafel, A. Stańko.

Uczniowie klas II- VI wzięli udział w VI Spotkaniach Teatralnych "Jasełka 2003" pod opieką mgr B.Jańczak i mgr Z. Skrzypka. Artyści otrzymali wyróżnienie za niepowtarzalną kreację aktorską - diabołki oraz nagrody książkowe, które zostały przekazane bibliotece szkolnej. GRATULUJEMY!!!!

Zakończył się konkurs języka niemieckiego organizowany przez mgr J. Gałasiewicza. Uczestnicy pisali test leksykalno - gramatyczny. Zwyciężyła Joanna Pacuła. GRATULUJEMY!!!!

19.01.03 - Mała Kapela Gorących Serc - zbiórka na rzecz potrzebujących, w której aktywnie uczestniczyła nasza szkoła. W sumie zebrano ok. 900 PLN. Kwestowały: A. Stańko, A. Orzechowska, A. Mucha, A. Mroczka, M. Kwasowska, J. Dulemba, E. Koprowicz, E. Bechta, M. Czwałga. DZIĘKUJEMY!!!

Uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I, II, III pod kierunkiem H. Prokuskiej, M.Maliny, A. Homik, B.Jazienickiej uczcili uroczystą akademią Dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia).

Odbyła się zabawa choinkowa.

UCZNIOWIE NA 5: Zaszczytny tytuł otrzymują po pierwszym półroczu: Joanna Pacuła, Ewelina Koprowicz, Anna Orzechowska i Joanna Zielińska GRATULUJEMY!!!