Szkoła Podstawowa Nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

.: www. sp7.jaroslaw.pl   »»                                                          .:: 37-500 Jarosław, ul. Dolnoleżajska 110 ::.

 
Zagłosuj na nas w Eduseeku!
.

Osiągnięcia

Informacje o sukcesach uczniów w roku szkolnym 2019/20


13.12.2019 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród dziewiątej edycji konkursu matematyczno-plastycznego "Trójwymiarowy Świat Matematyki – pojazdy latające". Wzięło udział 179 uczniów z 36 szkół. Prace ocenione zostały w dwóch kategoriach wiekowych – kategoria pierwsza to uczniowie klas 1-3, kategoria druga to uczniowie klas 4-8.
W kategorii 4-8 Uczeń klasy VI Marcin Danicki zajął I miejsce.
GRATULUJEMY!!
18 listopada 2019 roku odbyła się XI edycja konkursu "A to Polska właśnie…" organizowanego przez Szkołę Podstawową Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W konkursie wzięło udział 70 uczestników klas IV-VIII szkół podstawowych z województwa podkarpackiego.
Reprezentantki naszej szkoły: Amelia Prymon, Olivia Maga, Aleksandra Buczek i Julia Tkaczyszyn wystąpiły w kategorii I - recytacja. Deklamowały wiersze o tematyce patriotycznej, poetów należących do Pokolenia Kolumbów.
Komisja artystyczna doceniła kunszt naszych uczennic, przyznając:
I MIEJSCE w kategorii klas VII-VIII Amelii Prymon
WYRÓŻNIENIE w kategorii klas IV-VI Julii Tkaczyszyn
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!
9 grudnia 2019 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Na nieludzkiej ziemi-wspomnienia Sybiraków” organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu pod patronatem Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.
Jakub Cygielski uczeń klasy VIII został laureatem konkursu - otrzymał II miejsce. W swojej pracy wykorzystał materiały źródłowe, pochodzące z zapisków pani Wioletty Pluta, opisujących dzieje jej rodziny i zsyłkę na Sybir.
Jakub Cygielski "Na nieludzkiej ziemi - wspomnienia Sybiraków"

GRATULACJE I OWACJE !!!
I miejsce dla Amelii Prymon oraz wyróżnienia dla Julii Tkaczyszyn i Olivii Magi
Laureaci szkolnego etapu powiatowego konkursu recytatorskiego Wawrzynek 2019 w dniach 15 i 16 października reprezentowali naszą szkołę w przesłuchaniach konkursowych wierszy o jesieni Wawrzynek 2019, które odbyły się w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki.
We wtorek 15 października odbyły się przesłuchania w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii klas I-III swoje wiersze przedstawiły Karolina Machała i Kamila Syty, zaś klasy IV-VI reprezentowały Julia Guzowska i Julia Tkaczyszyn.
W dniu następnym przeprowadzono eliminacje dla uczniów klas VII i VIII. Naszą szkołę reprezentowały Olivia Maga i Amelia Prymon.
Występy laureatek szkolnego etapu konkursu recytatorskiego spotkały się z uznaniem Komisji Konkursowej Wawrzynka 2019 oraz publiczności Jarosławskiego Ośrodku Kultury i Sztuki.
Nagrodzono:
Amelię Prymon, która zajęła I miejsce w kategorii wiekowej klas VII i VIII.
Wyróżnienia otrzymały: w kategorii klas IV-VI Julia Tkaczyszyn oraz Olivia Maga w kategorii klas VII-VIII.
Zwycięzcom konkursu oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
WIĘCEJ INFORMACJI:

Informacje o sukcesach uczniów w roku szkolnym 2018/19

1 czerwca podczas miejskiego Dnia Dziecka odbył się finał MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI ROBOTYKI.
W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zdobyła I miejsce.
Na sukces złożyły się osiągnięcia w poszczególnych kategoriach:
 • I miejsce w kategorii klas I - III
 • II miejsce w kategorii klas IV - VI
 • III miejsce w kategorii klas VII i wzwyż
 • III miejsce w rozgrywkach piłki nożnej robotów
Uczniów przygotowały: mgr Maria Gałasiewicz i mgr Anna Zielińska.
GRATULUJEMY!!!!!!!


10 i 11 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Budowy i Programowania Robotów GG Robot 2019 "Przyjaciele elektrycznego myślenia".
W kategorii klas VII - VIII i kl. III gimnazjum drużyna T-1000 w składzie: Karolina, Jakub, Adam, Jakub i Hubert zdobyła 5 miejsce i tytuł finalisty.

W kategorii klas IV - VI drużyna OPCJA4 w składzie: Anna, Gabriel i Krzysztof zdobyła 4 miejsce i tytuł lidera robotyki.

Uczniów przygotowała mgr Anna Zielińska
GRATULUJEMY!!!!!!!

Uczennica klasy I Faustynka jako utalentowana szachustka zdobyła w swojej karierze wiele tytułów mistrzowskich:GRATULUJEMY!!!!!!!

Informacje o sukcesach uczniów w roku szkolnym 2017/18

5 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 10 im. Wojska Polskiego w Jarosławiu odbył się powiatowy konkurs ortograficzny o tytuł Mistrza ortografii 2018 dla uczniów klas VI.: Uczennica Amelia Prymon zdobyła wyróżnienie
GRATULUJEMY!!!!!!!

W Międzyszkolnym Konkursie Humanistycznym dla klas IV Natalia Hanejko zdobyła wyróżnienie.
GRATULUJEMY!!!!!!!


18 i 19 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Wojewódzkim Konkursie Budowy i Programowania Robotów GG Robot 2018 "Kosmiczna gorączka złota"
 • W kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej nasza drużyna zdobyła V miejsce i tytuł finalisty,
 • w kategorii klas VII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych nasza drużyna zdobyła IV miejsce i tytuł finalisty.
GRATULUJEMY!!!!!!!


GALERIA ZDJĘĆ:


W międzyszkolnym konkursie literackim "I ty możesz być autorem książki" I miejsce w kategorii klas IV szkoły podstawowej zdobyła Natalia Hanejko, III miejsce zdobyła Aleksandra Buczek

GRATULUJEMY!!!!!!!


27 kwietnia 2018 r. w jarosławskim opactwie pobenedyktyńskim poznaliśmy laureatów konkursu 17. edycji "Zlotu Gwiaździstego. Śladami Przeszłości". Tegoroczny temat konkursu brzmiał: "W setną rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pierwsza wojna światowa i walka o niepodległość. Pamiątki i świadectwa w mojej rodzinie, miejscowości".
W kategorii szkół podstawowych
I miejsce zdobyła uczennica klasy VII naszej szkoły Anna Gałasiewicz


INFORMACJA NA STRONIE MIASTA JAROSŁAWIA:
INFORMACJA NA STRONIE POWIATU JAROSŁAWSKIEGO

GRATULUJEMY!!!!!!!


WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY LIST DO MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO z okazji 150 rocznicy urodzin.
W konkursie wzięli udział uczniowie 5 jarosławskich placówek z klas VII szkoły podstawowej i klas II gimnazjum. W sumie wpłynęło 30 prac.
Uczennica naszj szkoły Anna Gałasiewicz zdobyła I miejsce.

GRATULUJEMY!!!!!!!22 stycznia drużyna reprezentująca naszą szkołę uczestniczyła w XX Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Puchar Przechodni "Śladami Bogdana Zająca".
WIĘCEJ INFORMACJI:

GRATULUJEMY!!!!!!!


19 stycznia 2018 r. odbył się XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK.
W kategorii klas I - III uczennica Klasy III Maja Pryjda zdobyła II miejsce,
w kategorii klas IV - VII Barbara Lewandowska zdobyła wyróżnienie,
w kategorii: zespoły duet: Barbara Lewandowska i Anna Gałasiewicz zdobył III miejsce.


GRATULUJEMY!!!!!!!


18 grudnia 2017 r.w Katowicach odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Przedszkoli w szachach.
I miejsce w grupie przedszkolnej dziewcząt zdobyła Faustyna Czajka.
WIĘCEJ INFORMACJI

Gratulujemy!!!!


Udział uczennic klasy VII w konkursie piosenki "Od chorału do hip hopu" zakończył się sukcesem:
Ania Gałasiewicz zdobyła I miejsce, Barbara Lewandowska - wyróżnienie.

GRATULUJEMY!!!!!!!


Laureaci szkolnego etapu konkursu recytatorskiego Wawrzynek 2017 w dniach 16 i 17 października reprezentowali naszą szkołę w przesłuchaniach konkursowych wierszy o jesieni Wawrzynek 2017, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. W poniedziałek 16 października odbyły się przesłuchania w dwóch kategoriach wiekowych.
W kategorii klas I-III swoje wiersze przedstawiły Oliwia Skorupka i Maja Pryjda, zaś klasy IV-VI reprezentowały Aleksandra Buczek, Olivia Maga oraz Amelia Prymon.
W dniu następnym przeprowadzono eliminacje dla uczniów klas VII oraz gimnazjum.
Naszą szkołę reprezentowały Zuzanna Marczak i Katarzyna Mędrek.
Występy laureatek szkolnego etapu konkursu recytatorskiego spotkały się z uznaniem Komisji Konkursowej Wawrzynka 2017 oraz publiczności Miejskiego Ośrodka Kultury.
Nagrodzono:
Amelię Prymon, która zajęła II miejsce w kategorii wiekowej klas IV-VI
Wyróżnienia otrzymały: Maja Pryjda - kategoria I-III oraz Zuzanna Marczak –kategoria kl. VII i gimnazjum.
Zwycięzcom konkursu oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Informacje o sukcesach uczniów w roku szkolnym 2016/17

20 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się finał oraz rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Wydarzenie 2016" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną wraz z Młodzieżową Radą Miasta . Konkurs miał na celu rozwinięcie zainteresowania dzieci i młodzieży życiem społecznym Jarosławia, popularyzację różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi wraz z rozwijaniem i kształtowaniem wyobraźni uczniów.
III miejsce zdobyła Anna Gałasiewicz, wyróżnienia: Monika Lasota i Szymon Miszczyk
więcej informacji

GRATULUJEMY!!!!!!!


W Wojewódzkim Konkursie Budowy i Programowania Robotów GG Robot 2017 "Sekrety ciemnej strony Księżyca" drużyna w składzie: Karolina Danicka, Gabriel Pawlikowski i Jakub Kiełbowicz zdobyła III miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.
Drużynę przygotowała mgr Anna Zielińska.


więcej informacji

GRATULUJEMY!!!!!!!


27 maja 2017 r. Andrzej Kiwacki zdobył dwa pierwsze miejsca w stylu grzbietowym chłopców 50m i stylu motylkowym chłopców w II Otwartych Mistrzostwach Jarosławia w PływaniuGRATULUJEMY!!!!!!!12 stycznia br.w sali narad jarosławskiego ratusza zostały wręczone nagrody najmłodszym laureatom konkursu plastycznego "Bezpieczna droga do szkoły" organizowanego wspólnie przez Urząd Miasta Jarosławia, Straż Miejską oraz Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu. Na konkurs wpłynęło 161 prac. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 0-I oraz klasy II-III). Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy konkursu dyplomy pamiątkowe.
III miejsce w kategorii klas 2-3 zajęła Oliwia Kobarynka.

GRATULUJEMY!!!!!!!


W dniu 20.12.2016 odbyly sie w Jarosławiu Międzyszkolne Indywidualne Zawody Pływackie. Andrzej Kiwacki zdobył 3 złote medale za 1 miejsce w stylu grzbietowym I motylkowym na dystansie 50m oraz w stylu zmiennym.

GRATULUJEMY!!!!!!!7 grudnia 2016 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pod hasłem "Najpiękniejsza kartka świąteczna” organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem; nadesłano prawie 300 prac ze wszystkich jarosławskich szkół podstawowych. Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Nagroda w kategorii klas 0-3: Sebastian Białowąs kl.2
Nagroda w kategorii klas 4-6: Anna Gałasiewicz kl.6
Wyróżnienie w kategorii klas 0-3: Zuzanna Cienki kl.2
Wyróżnienia w kategorii klas 4-6: Zuzanna Kwasowska kl.5; Michał Pięknik kl. 5; Klaudia Sopotnicka kl.6

GRATULUJEMY!!!!!!!


6 grudnia br. poznaliśmy laureatów I edycji "Konkursu plastycznego na kartkę bożonarodzeniową z motywem Jarosławia". Na konkurs wpłynęło prawie 350 pięknych, kolorowych i pomysłowych prac, wykonanych nie tylko przez najmłodszych mieszkańców miasta, ale również przez młodzież i dorosłych.
W dniu św. Mikołaja burmistrz miasta Waldemar Paluch wręczył nagrody 38 laureatom i wyróżnionym. Podziękował za udział w konkursie oraz wspólne stworzenie wyjątkowych kartek świątecznych, które już są w drodze od Urzędu do Adresatów w Polsce i za granicą.
Wśród wyróżnionych znalazł się Karol Dublanin – uczeń klasy I, który przygotował pracę po kierunkiem mgr Moniki Morelowskiej
CZYTAJ WIĘCEJ:

GRATULUJEMY!!!!!!!


86 młodych recytatorów wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu "Wawrzynek 2016" organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. 17 i 18 października uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych prezentowali wiersze o tematyce jesiennej. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła łącznie 35 osób. Naszą szkołę reprezentowali laureaci I etapu: Maja Pryjda, Anna Hanejko, Amelia Prymon i Klaudia Sopotnicka
Maja Pryjda i Amelia Prymon otrzymały wyróżnienia.
CZYTAJ WIĘCEJ

GRATULUJEMY!!!!!!!


Informacje o sukcesach uczniów w roku szkolnym 2015/16

W piątej edycji konkursu matematyczno - plastycznego „Trójwymiarowy Świat Matematyki –Pojazdy kosmiczne” organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu 1 miejsce zdobyła Karolina Danicka - uczennica klasy 5.

W konkursie wzięło udział 222 uczniów z 32 szkół.

Czytaj więcej:

GRATULUJEMY!!!!!!17 marca 2016 r. odbyła się IX edycja konkursu recytatorskiego pt. "Wiosna w sercu, wiosna wkoło” zorganizowana w ramach Międzynarodowego Dnia Poezji.

W kategorii: szkoły podstawowe - klasy I-III  - II miejsce zdobyła Aleksandra Buczek

w kategorii: szkoły podstawowe - klasy IV-VI - wyróżnienie zdobyła Amelia Prymon

INRORMACJE NA STRONIE INTERNETOWEJ  MIASTA JAROSŁAWIA

GRATULUJEMY!!!!!!


Konkurs "Zaproszenie do lasu"
Rekordowa ilość uczniów, bo ponad 450 uczniów z 20 szkół podstawowych z terenu Nadleśnictwa Jarosław wzięło udział w konkursie plastycznym "Zaproszenie do lasu". Jury wyróżniło 17 prac w dwóch kategoriach wiekowych: 0-3, oraz 4-6 klasa.
Celem konkursu było rozwijanie naturalnej fascynacji uczniów światem przyrodniczym oraz promocja aktywnego spędzania czasu wolnego w lesie.
W kategorii klas 0 - 3:
wyróżnienie otrzymała uczennica kl. 2 Aleksandra Buczek

GRATULUJEMY!!!!!!!Informacje o sukcesach uczniów w roku szkolnym 2014/15  29 kwietnia br. zakończyła się wiosenna edycji kampanii "Uzależnieniom mówimy NIE".
  Laureatką I nagrody została Gabriela Gołębiowska, Zuzanna Marczak zdobyła IV miejsce, zaś Anna Gałasiewicz - wyróżnienie.

  WIĘCEJ INFORMACJI:
  Uczestnicy konkursu malują przeciw uzależnieniom

  GRATULUJEMY!!!!!!!  10 kwietnia odbył się XIV Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV Barbara Lewandowska.


   17 marca 2015 r. odbyła się VIII edycja konkursu recytatorskiego wierszy o wiośnie "Wiosna w sercu, wiosna wkoło" organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Przemyślu - Filia w Jarosławiu.
   Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Buczek - kl. I, Jakub Cegielski - kl. III, Karolina Danicka i Zuzanna Marczak - kl. IV.
   Wyróżnienia zdobyły: Aleksandra Buczek i Zuzanna Marczak.
   Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki.
   WIĘCEJ INFORMACJI

   GRATULUJEMY!!!!!!!   W Indywidualnych Mistrzostwach Jarosławia w Pływaniu Dzieci ze Szkół Podstawowych klas I-IV rozegranych w dniu 16 grudnia 2014 r. Andrzej Kiwacki zdobył dwa medale:


   WIĘCEJ INFORMACJI

   GRATULUJEMY!!!!!!!   6 października 2014 r. w MOK odbył się II etap konkursu recytatorskiego "WAWRZYNEK". Naszą szkołę reprezentowali laureaci I etapu: Zuzanna Skotnicka - kl II, Olivia Maga - kl. III, Karolina Danicka i Barbara Lewandowska z kl. IV.
   Olivia Maga otrzymała wyróżnienie.

   GRATULUJEMY!!!!!!!   Informacje o sukcesach uczniów w roku szkolnym 2013/14    Reprezentująca naszą szkołę drużyna w składzie:
    Arkadiusz Bechta i Mateusz Olejarz przygotowana przez mgr Annę Zielińską
    zdobyła II miejsce w I Międzynarodowym Turnieju Robotów EuroBOT 2014
    więcej informacji:

    GRATULUJEMY!!!!!!!
    Reprezentująca naszą szkołę drużyna w składzie:
    Aleksandra Kulpa, Katarzyna Tkaczyk, Arkadiusz Bechta i Mateusz Olejarz
    przygotowana przez mgr Barbarę Wojtuś zdobyła I miejsce w eliminacjach rejonowych turnieju BRD

    GRATULUJEMY!!!!!!!
    <img src=


    Uczennica klasy III Barbara Lewandowska zdobyła III miejsce w XII edycji konkursu plastyczno-literackiego "Jarosław - moja Mała Ojczyzna" pod hasłem "Jarosław miastem zabytków"
    24 kwietnia wręczeniem nagród i wyróżnień zakończyła się kampania profilaktyczna "Uzależnieniom mówimy NIE". Inicjatorem akcji był Burmistrz Miasta Jarosławia, zaś koordynatorem Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
    IV miejsce zdobyła ucznnica klasy IV Aleksandra Socha
    Wyróżnienia otrzymali:
    Emilia Pęcak I Kacper Mucha
    CZYTAJ WIĘCEJ

    Trójwymiarowy Świat Matematyki.
    01.04.2014r. odbyło się zakończenie III edycji konkursu matematyczno-plastycznego "Trójwymiarowy Świat Matematyki - pojazdy wczoraj i dziś". Podczas uroczystości nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów.
    Uczniowie naszej szkoły przygotowali bardzo ciekawe prace:

    UCZESTNICY I LAUREACI KONKURSU:

    I miejsce zdobył Dominik Danicki
    III miejsce: Natalia Mazur
    wyróżnienie: Arkadiusz Bechta
    GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI

    GRATULUJEMY!!!


    Informacje o sukcesach uczniów w roku szkolnym 2012/13

    • 19 czerwca w Sali Lustrzanej CKiP laureaci konkursu plastycznego "Rynek oczami dziecka", odebrali nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Uczennice: Emilia Pęcak i Julia Kasperska otrzymały wyróżnienie.
     więcej informacji
    • W powiatowym konkursie "Trójwymiarowy świat matematyki" I miejsce zdobyła Natalia Mazur, wyróżnienia: Dominik Danicki i Kamil Kobarynka
    • 19 marca 2013 r. w MOK odbył się konkurs recytatorski "Wiosna w sercu, wiosna wkoło" organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką Filia w Jarosławiu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Zuzanna Marczak - kl. II, Kacper Mucha - kl. III oraz Amelia Białowąs i Katarzyna Tkaczyk - kl. IV.
     Amelia i Kacper otrzymali wyróżnienia.

     GRATULUJEMY!!!

    • W eliminacjach powiatowych XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!"
     Paulina Majcher zajęła II miejsce,
     Gabriela Gołębiowska zajęła III miejsce

     GRATULUJEMY!!!

    • W dniu 11 marca 2013 r. wicewojewoda podkarpacki Alicja Wosik wręczyła nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu pod nazwą "Naziemna telewizja cyfrowa w moim domu".
     Konkurs, który został zorganizowany przez podkarpackiego kuratora oświaty, odbył się pod patronatem honorowym wojewody podkarpackiego. Wzięły w nim udział publiczne i niepubliczne przedszkola oraz szkoły różnego typu z terenu województwa podkarpackiego. Placówki zgłaszały projekty autorskie lub zespołowe w kategoriach plakat, obraz, grafika, reportaż, hasło, spot i film edukacyjny, a także prezentacja multimedialna. Przedszkola i szkoły podstawowe zgłosiły ponad 1 tys. prac plastycznych, natomiast gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne 209 prac plastycznych i 178 projektów w kategorii słowo i obraz.
     WIĘCEJ INFORMACJI O KONKURSIE

     I miejsce w wojewódzkim konkursie tematycznym:
     "Telewizja cyfrowa w moim domu"
     w kategorii: plakat zdobyła Kornelia Kiper

     GRATULUJEMY!!!

    • W dniu 23 listopada 2012 roku został podsumowany wojewódzki konkurs plastyczny "Dbamy o nasze ciało, by formę zawsze trzymało" dla uczniów klas I- III szkól podstawowych zorganizowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie. Komisja oceniła 762 prac, które napłynęły z 82 szkół województwa podkarpackiego, wyłoniła laureatów i przyznała nagrody.
     Uczniowie naszej szkoły: Emilia Pęcak, Piotr Kosturek, Kamila Pancerz i Julia Palińska zdobyli wyróżnienia.
     Gratulujemy!!!!
    • W konkursie plastycznym "Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie" zorganizowanym przez MOPS w Jarosławiu Aleksandra Bechta zdobyła II miejsce, Dawid Skowron - wyróżnienie.
     Gratulujemy!!!!
   • Kinga Tkaczyszyn otrzymała wyróżnienie w konkursie wierszy o jesieni "Wawrzynek"
    GRATULUJEMY!!!!!
    zdjęcia z przesłuchań konkursowych można zobaczyć TUTAJ
   • WYKAZ UCZNIÓW, KTÓRZY OTRZYMALI STYPENDIUM
    DYREKTORA SZKOŁY ZA WYNIKI W NAUCE
    gratulujemy!!!


    Rok szkolny 2012 / 2013
    Aleksandra Kulpa,Kinga Tkaczyszyn,Damian Rutkowski

    Rok szkolny 2011 / 2012
    Lech Aleksandra, Bartnik Dominika, Kowal Dominik, Mazur Piotr, Rutkowski Damian

    Rok szkolny 2010 / 2011
    Lech Aleksandra, Bartnik Dominika, Kowal Dominik, Mazur Piotr

    Rok szkolny 2009 / 2010
    Magdalena Kiełbowicz, Mateusz Lasota, Wagowska Wioletta

    Rok szkolny 2009 / 2010
    Agnieszka Wlazło, Kinga Kopańska, Dominika Kowal, Magdalena Kiełbowicz, Karolina Maciałek

    Rok szkolny 2008 / 2009
    Walter Paweł, Składnik Dominika, Stęchły Mateusz, Maziarek Joanna, Kopańska Kinga, Wlazło Agnieszka,

    Rok szkolny 2007 / 2008
    Boroń Sylwia, Pietluch Daniel, Orzechowska Justyna, Cisek Karolina, Piątek Katarzyna, Składnik Dominika, Walter Paweł

    "Złota księga absolwentów"
    Szkoły Podstawowej nr 7
    im. Ks. Stanisława Staszica

    Uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem.

    GRATULUJEMY!!!!

    Rok szkolny 2012 / 2013

    od lewej:
    PATRYK KUŹMA
    DAMIAN RUTKOWSKI
    MAGDALENA LEWANDOWSKA

    Rok szkolny 2011 / 2012

    od lewej:
    Piotr Mazur
    Aleksandra Lech
    Julia Brzyska
    Dominika Bartnik
    Dominik Kowal

    Rok szkolny 2010 / 2011

    Mateusz Lasota

    Maziarek Aleksandra

    Paweł Piątek

    Rok szkolny 2009 / 2010

    Magdalena Kiełbowicz

    Maciałek Karolina

    Wioletta Wagowska

    Rok szkolny 2008 / 2009

    Kinga Kopańska

    Agnieszka Wlazło

    Rok szkolny 2007 / 2008


    Kornafel Paulina

    Joanna Maziarek

    Dominika Składnik

    Mateusz Stęchły

    Paweł Walter

    Rok szkolny 2006 / 2007

    Sylwia Boroń
    Karolina Cisek
    Daniel Pietluch
    Justyna Orzechowska
    Katarzyna Piątek

    Rok szkolny 2005 / 2006

    Jakub Kowalski
    Marcin Maciałek

    Rok szkolny 2004 / 2005

    Katarzyna Gałuszka
    Kinga Papciak
    Mariola Podolec

    Rok szkolny 2003 / 2004

    Brygida Barszcz
    Joanna Pacuła
    Anna Stańko
    Dominik Walter

    Rok szkolny 2002 / 2003

    Koprowicz Ewelina
    Kwasowska Magdalena
    Orzechowska Anna
    Zielińska Joanna

    GRATULUJEMY!!

    «« wróć


.: 2000 - 2008 SP7 Jarosław :.