Szkoła Podstawowa Nr 7
im. ks. Stanisława Staszica
w Jarosławiu

.: www. sp7jaroslaw. republika.pl   »»                                                          .:: 37-500 Jarosław, ul. Dolnoleżajska 16 ::.

 
Zagłosuj na nas w Eduseeku!
.

oddział przedszkolny

W naszej szkole znajduje się dwa oddziały przedszkolne, które usytuowane są na piętrze budynku z wydzieloną klatką schodową oraz na parterze. Zajęcia z dziećmi obywają się w salach wyposażonych w kolorowe zabawki, pomoce dydaktyczne oraz zestaw multimedialny (laptop, projektor multimedialny, ekran). Oddział posiada oddzielny węzeł sanitarny. Dzieci w przyjaznym otoczeniu przygotowują do podjęcia nauki, bawią się i rozwijają swoje talenty. Uczą się patriotyzmu, tolerancji, zgodnego działania w grupie, poznają najbliższe otoczenie i zdobywają nowe umiejętności. Aktywnie włączają się w życie szkoły poprzez udział w uroczystościach, imprezach, wycieczkach, konkursach i akcjach charytatywnych.


Dnia 29. 10. 2015 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla uczniów klas 0-III pt.: "Za oknami jesień". Na konkurs napłynęło ponad 300 prac ze wszystkich jarosławskich szkół podstawowych. Nagrodę w konkursie otrzymał Karol Dublanin a wyróżnienie - Filip Nazarewicz. W uroczystości wręczenia nagród udział wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego "A".
Wycieczka do fabryki ciastek Mondelez Polska S.A.LU
ARCHIWUM Z LAT 2012 - 2015

Propozycje dla rodziców:

«« wróć


.: 2000 - 2008 SP7 Jarosław :.