Szkoła Podstawowa Nr 7
im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

SP7

.: www. sp7.jaroslaw. pl   »  »»  sekretariat@sp7.jaroslaw.pl                                                          .:: 37-500 Jarosław, ul. Dolnoleżajska 110 ::.

zagłosuj na nas w Eduseeku
.

List Ministra Edukacji Narodowej

PRACE UCZNIÓW ZWIĄZANE Z OBCHODAMI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Zapraszamy do odwiedzenia UCZNIOWSKIEJ STRONY "SIÓDEMECZK@"

POLECAMY ePODRĘCZNIKI

37-500 Jarosław, ul. Dolnoleżajska 110

jarosław

Witryna szkolna zawiera ciekawostki dla dzieci, interaktywne ćwiczenia (język niemiecki dla dzieci, kraje Europy, miasto Jarosław), gazetkę uczniowską SP7, gry dla dzieci, informacje dla rodziców i nauczycieli, ofertę edukacyjną szkoły. Zapraszamy do wirtualnej wędrówki przez Jarosław, jedno z najpiękniejszych miast Podkarpacia!

Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu posiada kronikę datowaną od 1923 roku. Organem prowadzącym szkołę jest Gmina Miejska Jarosław.

Rzecznik Praw Dziecka

Wciśnij "CTL + D"
[Dodaj do ulubionych]

.: Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica, 37-500 Jarosław , ul. Dolnoleżajska 110 :.