Szkoła Podstawowa Nr 7
im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu

SP7

.: www:sp7.jaroslaw.pl   »  »»  sekretariat@sp7.jaroslaw.pl                                                          .:: 37-500 Jarosław, ul. Dolnoleżajska 110 ::.

zagłosuj na nas w Eduseeku
.

MAJÓWKA 2019

29 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu odbyło się spotkanie uczniów klas trzecich jarosławskich szkół podstawowych. Myślą przewodnią majówki promującej zdrowy tryb życia zorganizowanej w ramach kampanii: "Uzależnieniom mówimy NIE" było hasło: "Z uśmiechem po zdrowie".
Młodzież szkolna pod opieką Wychowawców i z pomocą Rodziców przygotowała dla przybyłych gości liczne atrakcje. Każdy z uczestników znalazł dla siebie coś interesującego. Fani sportu wykazali się sprawnością ruchową biorąc udział w rozgrywkach sportowych oraz turnieju piłki nożnej. Najlepszy z grona piłkarzy zdobył tytuł Króla Strzelców. Dużym zainteresowaniem zarówno chłopców, jak i dziewczynek cieszyły się mistrzostwa gry w mini piłkarzyki. Miłośnicy ekologii oraz uczniowie utalentowani plastycznie wzięli udział w konkursach wiedzy ekologicznej i konkursie plastycznym. Pasjonaci gier planszowych mogli wykazać się logicznym myśleniem, biorąc udział w turnieju warcabów plenerowych. Dzięki przychylności Dyrekcji COM w Jarosławiu i Pracowników Pogotowia Ratunkowego dzieci miały możliwość nie tylko obejrzenia pokazu udzielania pierwszej pomocy, mogły nabyć praktyczne umiejętności z ratownictwa, zdobywając tytuł "Małego Ratownika".
Uczestnicy majówki wykazali się swoimi wiadomościami, biorąc udział w konkursach wiedzy o ruchu drogowym, Pierwsza pomoc, "Polska to brzmi dumnie". Dzieci zaprezentowały swoje liczne talenty i umiejętności w konkursach: "Mam talent" i "Najpiękniejszy strój ekologiczny", wzbudzając zachwyt widzów. Entuzjaści zdrowego odżywiania cieszyli swoje podniebienia owocowymi i warzywnymi przysmakami przygotowanymi przez Nauczyciela i młodzież Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu.
Wszystkich cieszyła możliwość korzystania ze zjeżdżalni oraz przepiękne tatuaże zdobiące ręce i uśmiechnięte twarze trzecioklasistów. Najbardziej wyczekiwanym punktem programu spotkania było złożenie gratulacji uczestnikom konkursów oraz wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów przez p. Zbigniewa Guzowskiego - przewodniczącego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz p. Małgorzatę Bórzyńską. Dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działających w ramach kampanii "Uzależnieniom mówimy NIE" dla zaproszonych gości przygotowany został smakowity poczęstunek.
Wszyscy uczestnicy spotkania mile spędzili czas na wspólnej zabawie.

WAWRZYNEK 2018

WIĘCEJ INFORMACJI O PROJEKCIE:
20 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 7 im. ks. Stanisława Staszica odbyły się warsztaty edukacyjne dotyczące zakładania ogrodów deszczowych realizowanych w ramach projektu "Dziś to jutro – szanujmy zielone dziedzictwo" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oś 1 – Ochrona i rozwój dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego obszaru pogranicza. Efektem wspólnej pracy uczniów ze szkoły w Świdniku i naszej szkoły jest piękny ogód deszczowy.

Czy wiesz, że ...

37-500 Jarosław, ul. Dolnoleżajska 16

jarosław

Witryna szkolna zawiera ciekawostki dla dzieci, interaktywne ćwiczenia (język niemiecki dla dzieci, kraje Europy, miasto Jarosław), gazetkę uczniowską SP7, gry dla dzieci, informacje dla rodziców i nauczycieli, ofertę edukacyjną szkoły. Zapraszamy do wirtualnej wędrówki przez Jarosław, jedno z najpiękniejszych miast Podkarpacia!

Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Stanisława Staszica w Jarosławiu posiada kronikę datowaną od 1923 roku. Organem prowadzącym szkołę jest Gmina Miejska Jarosław.

Rzecznik Praw Dziecka

Wciśnij "CTL + D"
[Dodaj do ulubionych]

.: Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Ks. Stanisława Staszica, 37-500 Jarosław , ul. Dolnoleżajska 16 :.